درباره‌ما

درباره ما

شركت کیان جوش جم فعاليت خود را در زمينه ي تولید ملزومات جوشکاری در استان تهران به طور رسمي از سال 1392 آغاز نمود. اين شركت با بهره گيري از متخصصين كار آمد و با اتكا به تجربه و دانش چندين ساله ي مديرانش توانست با استفاده از تجهيزات و دستگاهاي مدرن و به روز که طراحی و ساخت آن نیز توسط متخصصین این شرکت انجام شده ،اقدام به توليد انواع سیم های جوشکاری با گاز محافظ (GMAW) ،سیم های جوشکاری زیر پودری (SAW)  ، سیم های جوشکاری تیگ (GTAW) و سیم های جوشکاری توپودری (FCAW) با كيفيت و مواد اوليه مطابق با آخرين استاندارد ها روز دنيا نمايد.

تلفيق مهارت و به روزترين فناوري بستر مناسبي جهت دستيابي به اصلي ترين هدف مديران شركت كه همان بهترين كيفيت و مناسب ترين قيمت است را فراهم نموده.

ما براين باوريم كه توليد با مرغوب ترين مواد و بهترين كيفيت عامل اصلي باقي ماندن در بازار رقاب مي باشد، از اينروي، دائما در حال فراگيري به روز ترين روش هاي توليد و ارتقاء سطح كيفي محصولات ، اعزام تکنسین های شرکت جهت آموزش های به روز و تکمیلی به مراکز آموزشی پیشرفته و پاسخگويي هرچه بهتر به نياز توليدكنندگان عزيز مي باشيم. از شروع فرآيند توليد تا پايان در كنارتان خواهيم بود…